Evlilik, yeni bir dünyaya attığınız ilk adım ve rüya gibi bir hayata başlangıç yaptığınız en mutlu anlardan biridir. Özellikle yeni evli çiftler, hayatın zorluklarını birlikte göğüsleyecek olmanın verdiği mutluluğun ve hayatlarını birlikte dizayn etmenin verdiği heyecanın coşkusuna kapılırlar. Bu dönemde düğün paketleri, yeni evli çiftlerimizin hayallerindeki yuvaya sahip olmalarına yardımcı oluyor ve birlikte zaman geçirecekleri evleri istedikleri gibi dizayn edebilmelerini sağlıyor.

Tasarımları, eşyaların birbiriyle uyumu, farklı paket seçenekleri, uygun fiyat avantajı ve kalitesiyle düğün paketleri tüm evli çiftlerin mutlaka göz atması gereken seçenekler arasında. Bu yazımızda sizlere hayalinizdeki düğün paketini seçebilmek için dikkat etmeniz gereken şeylerden bahsedeceğiz.

Tasarım Konseptinize Karar Verin

Düğün paketleri, her zevkten evli çifte hitap ettiği için pek çok farklı renkle ve farklı tasarım felsefesiyle üretilebiliyor. Sizler de kendi evinizin mobilya paketine karar vermeden önce nasıl bir konsept belirleyeceğinize karar vermelisiniz. Gelin örnek olarak birkaç düğün paketi konseptlerine göz atalım.

Rustik Konsept

Kahverenginin, yeşilin ve ahşap mobilyaların yoğunlukta olduğu bu konsepte uygun bir düğün paketi ile evinizde doğallığı yaşatabilirsiniz.

Minimalist Konsept

Ferah bir yaşam alanını düşünen çiftler, minimalist konseptle hazırlanmış düğün paketleri ile tam olarak istedikleri gibi bir eve sahip olabilirler.

İskandinav Tasarım Konsepti

Oldukça kullanışlı ve estetik bir tasarım konsepti olan İskandinav felsefesine göre, beyaz ve gri tonlarının hakim olduğu harika bir yaşam alanı kurabilirsiniz.

Mobilya Renklerinizi Özenle Seçin

Düğün paketi seçerken, çiftlerin en çok takıldığı noktalardan birisi de renkler oluyor. Tercih ettiğiniz paketin içindeki renklerin evinizle uyumlu olmasına dikkat edin. Ferahlık ve rahatlık arıyorsanız açık renklerin hakimiyetine güvenmelisiniz. Siyahın yarattığı estetik bir dekorasyon havası istiyorsanız koyu tonlara sahip düğün paketlerini beğenebilirsiniz.

Rahatlığınızdan Taviz Vermeyin

Düğün paketleri, evinizin neredeyse tüm mobilya ihtiyaçlarını karşılayacağı için aldığınız paketin özelliklerine dikkat etmelisiniz. Yatak odası takımınızın görünümü ve rahatlığına bakmalı, oturma grubunuzun içine sinip sinmediğine karar vermelisiniz. Eğer kullanım kolaylığı, estetik ve bütçe olarak uygun bir düğün paketi bulursanız, yeni yuvanızı tamamlamış olmanın verdiği mutlulukla keyifli zamanlar geçirmeye başlayabilirsiniz.

Yorum Yap!

Tüm yorumlar yayınlanmadan önce denetlenir